Facebook
Blog

Dostawa

Sposoby dostawy i koszty transportu

  Dla bezpieczeństwa Państwa przesyłki wysyłamy tylko drogą kurierską firmą Pocztex Poczta Polska. Jest dla nas sprawą pierwszorzędną aby towar zamówiony docierał do Państwa w nienaruszonym stanie oraz w jak najkrótszym czasie. Po nadaniu paczki otrzymują Państwo maila potwierdzającego wysyłkę. Każda paczka została ubezpieczona.Podczas odbioru przesyłki od kuriera prosimy sprawdzić stan i kompletność zawartości przesyłki, a w przypadku stwierdzenia mechanicznego jej uszkodzenia lub niekompletności jej zawartości przesyłki
jesteście Państwo uprawnieni do przyjęcia przesyłki i jednoczesnego spisania – w obecności kuriera – protokołu szkody zawierającego opis stwierdzonych nieprawidłowości. Protokół powinien być sporządzony i podpisany w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach (jeden dla kuriera drugi dla Państwa). Protokół szkody prosimy dołączyć do reklamacji – ułatwi nam to ubieganie się odszkodowania od firmy kurierskiej.

 

 Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. 

 

 

 

Opłaty za pakowanie towaru wliczone  są w cenę wysyłki. Polecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku aby móc wysłać je jednym transportem. Nie grupujemy dwóch podobnych zamówień dlatego też koszty wysyłki doliczane są do każdego zamówienia osobno.Towar do wysyłki jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony.
Opłaty za dostawy:

Kurier POCZTEX (przelew z góry) 15  zł

Kurier POCZTEX za pobraniem  17 zł

Poczta list polecony priorytetowy (wysyłamy tylko tkaniny do 400 gram oraz  książki, wycinanki, tkaniny, gałki meblowe do 6 sztuk) -10 zł

Odbiór osobisty w Żorach ul. Biesiadna 17

 

 

Sklep internetowy Shoper.pl