Facebook
Blog

O Nas

Pretty Home jak sama nazwa mówi to Piękny Dom i tym pięknem pragniemy się z Państwem podzielić tworząc miejsce pełne uroku i magii.

Pretty Home to firma rodzinna-pomysł na jej powstanie zrodził się z licznych podróży po świecie i pragnienia aby nasze domy mogły w końcu "rozkwitnąć" dzięki niesamowitemu urokowi jaki posiada oferowany styl wyposażenia wnętrz.

Urok staroangielskich wnętrz,lawendowej prowansji oraz prostoty bieli Skandynawii to wszystko można tu spotkać i przenieść do swojego wymarzonego domu pełnego ciepła, magii kolorów oraz romantyzmu.

Pretty Home powstało z wielkiej miłości do otaczania się pięknymi przedmiotami, dlatego też wychodząc naprzeciw Państwu w ofercie sklepu posiadamy następujący asortyment wystroju i dekoracji wnętrz: tkaniny,zegary,lustra,oświetlenie ,donice,lampiony, ceramikę ozdobną,świecznik, ramki do zdjęć i  wiele innych.Sprowadzamy dla Państwa artykuły wielu znanych europejskich i na bieżąco staramy się dopasować ofertę do najbardziej wytrawnych konsumentów.

Liczymy, iż Państwa spostrzeżenia i uwagi będą dla nas bardzo cenne w dalszym działaniu oraz zaowocują wspaniałą współpracą.

Życzymy "wspaniałej podróży" w zaczarowany świat Pretty Home.

Adres siedziby firmy:

Pretty Home

Magdalena Pachelska

44-240 Żory (woj.ślaskie)

Biesiadna 17

nip: 651-159-78-06

Sklep internetowy Shoper.pl